RSD-150C-24
RSD-150C-24 MEAN WELL USA Inc.
RSD-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 24V 151W
Packaging: Box
Power (Watts): 151W
Size / Dimension: 7.44" L x 3.03" W x 1.42" H (189.0mm x 77.0mm x 36.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 62.4V
Approval Agency: CE
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 6.3A
Voltage - Input (Min): 33.6V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - RSD-150C-24 - Isolierter DC/DC-Wandler, Chassismontage, Bahnanwendungen, Gehäust, 2:1, 151 W, 1 Ausgang, 24 V, tariffCode: 85044095, DC-Eingangsspannung, min.: 33.6V, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Höhe: 36mm, Nominelle DC-Eingangsspannung: 48V, Tiefe: 189mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, Breite: 77mm, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Fest, Isolationsspannung: 4kV, DC-Eingangsspannung, max.: 62.4V, DC/DC-Wandlermontage: Panel, euEccn: NLR, DC/DC-Wandler: Gehäust, Ausgangsregelung: -, Produktpalette: RSD-150 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24V, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 6.3A, Eingangsverhältnis: 2:1, Anwendungen für das Netzteil: Bahnanwendungen, Ausgangsleistung, max.: 151W, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSD-150C-24 RSD-150C-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsd150spec.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 24V 6.3A 151.2W 5-Pin
на замовлення 26 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 4 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
RSD-150C-24 RSD-150C-24 Виробник : MEAN WELL 2547992.pdf Description: MEAN WELL - RSD-150C-24 - Isolierter DC/DC-Wandler, Chassismontage, Bahnanwendungen, Gehäust, 2:1, 151 W, 1 Ausgang, 24 V
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 33.6V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 36mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 48V
Tiefe: 189mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Breite: 77mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 4kV
DC-Eingangsspannung, max.: 62.4V
DC/DC-Wandlermontage: Panel
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: Gehäust
Ausgangsregelung: -
Produktpalette: RSD-150 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 6.3A
Eingangsverhältnis: 2:1
Anwendungen für das Netzteil: Bahnanwendungen
Ausgangsleistung, max.: 151W
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
товару немає в наявності
RSD-150C-24 RSD-150C-24 Виробник : MEAN WELL RSD-150-spec.pdf DC/DC, 151.2W, Вхід: 33.6-62.4VDC, Вихід: 24V/6.3, ізоляція 4000VDC, розміри 189х77х36мм, -40...+55 C Група товару: DC-DC-перетворювачі в захисному корпусі для монтажу на шасі Од. вим: шт
RSD-150C-24 RSD-150C-24 Виробник : MEAN WELL RSD-150-spec.pdf DC/DC, 151.2W, Вхід: 33.6-62.4VDC, Вихід: 24V/6.3, ізоляція 4000VDC, розміри 189х77х36мм, -40...+55 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
RSD-150C-24 RSD-150C-24 Виробник : MEAN WELL RSD-150-SPEC.PDF Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 151.2W 24V 6.3A 33.6-62.4Vin