RSD-150C-5
RSD-150C-5 MEAN WELL USA Inc.
RSD-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 5V 150W
Power (Watts): 150W
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.44" L x 3.03" W x 1.42" H (189.0mm x 77.0mm x 36.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 62.4V
Approval Agency: CE
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 30A
Voltage - Input (Min): 33.6V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 5V 150W, Power (Watts): 150W, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.44" L x 3.03" W x 1.42" H (189.0mm x 77.0mm x 36.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 62.4V, Approval Agency: CE, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 30A, Voltage - Input (Min): 33.6V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV.
Інші пропозиції RSD-150C-5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSD-150C-5 RSD-150C-5 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsd-150-spec.pdfpdfjs.pdf Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 30A 150W 5-Pin
товару немає в наявності
RSD-150C-5 RSD-150C-5 Виробник : MEAN WELL RSD-150-spec.pdf DC/DC, 150W, Вхід: 33.6-62.4VDC, Вихід: 5V/30A, ізоляція 4000VDC, розміри 189х77х36мм, -40...+55 C Група товару: DC-DC-перетворювачі в захисному корпусі для монтажу на шасі Од. вим: шт
товару немає в наявності
RSD-150C-5 RSD-150C-5 Виробник : MEAN WELL RSD-150-spec.pdf DC/DC, 150W, Вхід: 33.6-62.4VDC, Вихід: 5V/30A, ізоляція 4000VDC, розміри 189х77х36мм, -40...+55 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
RSD-150C-5 RSD-150C-5 Виробник : MEAN WELL RSD_150_SPEC-1291767.pdf Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 150W 5V 30A 33.6-62.4Vin