RSD-150D-12
RSD-150-spec.pdf
Код товару: 115104
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 3
Ціна
RSD-150D-12 RSD-150D-12 Виробник : MEAN WELL RSD_150_SPEC.PDF DC/DC Converters - Chassis Mount 150W 12V 12.5A 67.2-143Vin
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RSD-150D-12 RSD-150D-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSD-150-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 12V 150W
Packaging: Box
Power (Watts): 150W
Size / Dimension: 7.44" L x 3.03" W x 1.42" H (189.0mm x 77.0mm x 36.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 143V
Approval Agency: CE
Efficiency: 92%
Current - Output (Max): 12.5A
Voltage - Input (Min): 67.2V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
RSD-150D-12 RSD-150D-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsd150spec.pdf Module DC-DC 110VIN 1-OUT 12V 12.5A 150W 5-Pin
товару немає в наявності
RSD-150D-12 RSD-150D-12 Виробник : MEAN WELL RSD-150-spec.pdf DC/DC, 150W, Вхід: 67.2-143.0VDC, Вихід: 12V/12.5A, ізоляція 4000VDC, розміри 189х77х36мм, -40...+55 C Група товару: DC-DC-перетворювачі в захисному корпусі для монтажу на шасі Од. вим: шт
RSD-150D-12 RSD-150D-12 Виробник : MEAN WELL RSD-150-spec.pdf DC/DC, 150W, Вхід: 67.2-143.0VDC, Вихід: 12V/12.5A, ізоляція 4000VDC, розміри 189х77х36мм, -40...+55 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт