RSD-150D-5
RSD-150D-5 MEAN WELL USA Inc.
RSD-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 5V 150W
Packaging: Box
Power (Watts): 150W
Size / Dimension: 7.44" L x 3.03" W x 1.42" H (189.0mm x 77.0mm x 36.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 143V
Approval Agency: CE
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 30A
Voltage - Input (Min): 67.2V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 5V 150W, Packaging: Box, Power (Watts): 150W, Size / Dimension: 7.44" L x 3.03" W x 1.42" H (189.0mm x 77.0mm x 36.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 143V, Approval Agency: CE, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 30A, Voltage - Input (Min): 67.2V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSD-150D-5 RSD-150D-5 Виробник : MEAN WELL RSD_150_SPEC-1291767.pdf Isolated DC/DC Converters - Chassis Mount 150W 5V 30A 67.2-143Vin