RSD-200B-12
RSD-200-spec.pdf
Код товару: 185730
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSD-200B-12 RSD-200B-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSD-200-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 12V 200W
Packaging: Box
Power (Watts): 200W
Size / Dimension: 7.52" L x 3.39" W x 1.57" H (191.0mm x 86.0mm x 40.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 31.2V
Approval Agency: CE
Efficiency: 89%
Current - Output (Max): 16.7A
Voltage - Input (Min): 16.8V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RSD-200B-12 RSD-200B-12 Виробник : MEAN WELL RSD-200-spec.pdf DC/DC Converters - Chassis Mount 16.8-31.2Vin 12Vout 16.7A Iso DC-DC
на замовлення 8 шт:
Кількість Ціна
RSD-200B-12 RSD-200B-12 Виробник : MEAN WELL 2547993.pdf Description: MEAN WELL - RSD-200B-12 - Isolierter DC/DC-Wandler, Chassismontage, Bahnanwendungen, Gehäust, 2:1, 200 W, 1 Ausgang, 12 V
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 16.8V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 40mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V
Tiefe: 191mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
Breite: 86mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 4kV
DC-Eingangsspannung, max.: 31.2V
DC/DC-Wandlermontage: Panel
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: Gehäust
Ausgangsregelung: -
Produktpalette: RSD-200 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 16.7A
Eingangsverhältnis: 2:1
Anwendungen für das Netzteil: Bahnanwendungen
Ausgangsleistung, max.: 200W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 5 шт:
RSD-200B-12 RSD-200B-12 Виробник : MEAN WELL RSD-200-spec.pdf DC/DC, 200.4W, Вхід: 16.8-31.2VDC, Вихід: 12V/16.7А, ізоляція 4000VDC, розміри 191х86х40мм, -40...+55 C Група товару: DC-DC-перетворювачі в захисному корпусі для монтажу на шасі Од. вим: шт
товару немає в наявності
RSD-200B-12 RSD-200B-12 Виробник : MEAN WELL RSD-200-spec.pdf DC/DC, 200.4W, Вхід: 16.8-31.2VDC, Вихід: 12V/16.7А, ізоляція 4000VDC, розміри 191х86х40мм, -40...+55 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт