RSD-300B-24
RSD-300-spec.pdf
Код товару: 191192
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
товару немає в наявності
Ціна
RSD-300B-24 RSD-300B-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSD-300-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 24V 271W
Packaging: Box
Power (Watts): 271W
Size / Dimension: 8.50" L x 3.80" W x 1.57" H (216.0mm x 96.5mm x 40.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 31.2V
Approval Agency: CE
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 11.3A
Voltage - Input (Min): 16.8V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Description: Converter: DC/DC; 271.2W; Uin: 16.8÷31.2VDC; Uout: 24VDC; RSD; OUT: 1
Conform to the norm: EN 45545-2; EN 50121-3-2; EN 50155; IEC 60571; IEC 61373
Mounting: for building in
Caution!: rated parameters obtained at full load
Operating temperature: -40...70°C
Body dimensions: 216x97x40mm
Output current: 11.3A
Power: 271.2W
Output voltage: 24V DC
Number of outputs: 1
Input voltage: 16.8...31.2V DC
Efficiency: 90%
Insulation voltage: 4kV DC
Manufacturer series: RSD
Kind of case: 205A
Application: railway industry
Type of converter: DC/DC
Related items: DRP-01A; DRP-04
на замовлення 25 шт:
Кількість Ціна
RSD-300B-24 RSD-300B-24 Виробник : MEAN WELL RSD-300-spec.pdf DC/DC Converters - Chassis Mount 271.2W 24Vout 11.3A 16.8-31.2Vin DC-DC
на замовлення 15 шт:
RSD-300B-24 RSD-300B-24 Виробник : MEAN WELL RSD-300-spec.pdf Description: MEAN WELL - RSD-300B-24 - Isolierter DC/DC-Wandler, Chassismontage, Bahnanwendungen, Gehäust, 2:1, 271 W, 1 Ausgang, 24 V
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 16.8V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 40mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 24V
Tiefe: 216mm
isCanonical: Y
Breite: 96.5mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 4kV
DC-Eingangsspannung, max.: 31.2V
Produktpalette: RSD-300 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 11.3A
Eingangsverhältnis: 2:1
Anwendungen für das Netzteil: Bahnanwendungen
Ausgangsleistung, max.: 271W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2 шт:
RSD-300B-24 RSD-300B-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsd300spec.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 24V 11.3A 271.2W 5-Pin
на замовлення 49 шт:
на замовлення 1 шт:
товару немає в наявності
RSD-300B-24 RSD-300B-24 Виробник : MEAN WELL RSD-300-spec.pdf DC/DC, 271.2W, Вхід: 16.8-31.2VDC, Вихід: 24V/11.3А, ізоляція 4000VDC, розміри 216x96.5x40мм, -40...+55 C Група товару: DC-DC-перетворювачі в захисному корпусі для монтажу на шасі Од. вим: шт
RSD-300B-24 RSD-300B-24 Виробник : MEAN WELL RSD-300-spec.pdf DC/DC, 271.2W, Вхід: 16.8-31.2VDC, Вихід: 24V/11.3А, ізоляція 4000VDC, розміри 216x96.5x40мм, -40...+55 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт