RSD-300D-12
RSD-300D-12 MEAN WELL USA Inc.
RSD-300-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 12V 300W
Power (Watts): 300W
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.50" L x 3.80" W x 1.57" H (216.0mm x 96.5mm x 40.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 143V
Approval Agency: CE
Efficiency: 91.5%
Current - Output (Max): 25A
Voltage - Input (Min): 67.2V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 12V 300W, Power (Watts): 300W, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.50" L x 3.80" W x 1.57" H (216.0mm x 96.5mm x 40.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 143V, Approval Agency: CE, Efficiency: 91.5%, Current - Output (Max): 25A, Voltage - Input (Min): 67.2V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSD-300D-12 RSD-300D-12 Виробник : MEAN WELL RSD-300-spec.pdf DC/DC Converters - Chassis Mount 300W 12Vout 25A 67.2-143Vin DC-DC
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RSD-300D-12 RSD-300D-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsd300spec.pdf Module DC-DC 110VIN 1-OUT 12V 25A 300W 5-Pin
на замовлення 8 шт: