RSD-300F-48
RSD-300-spec.pdf
Код товару: 163560
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSD-300F-48 RSD-300F-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSD-300-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 48V 302W
Power (Watts): 302W
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.50" L x 3.80" W x 1.57" H (216.0mm x 96.5mm x 40.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 93.6V
Approval Agency: CE
Efficiency: 91.5%
Current - Output (Max): 6.3A
Voltage - Input (Min): 50.4V
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
на замовлення 6 шт:
Кількість Ціна
RSD-300F-48 RSD-300F-48 Виробник : MEAN WELL 2547994.pdf Description: MEAN WELL - RSD-300F-48 - Isolierter DC/DC-Wandler, Chassismontage, Bahnanwendungen, 2:1, 302 W, 1 Ausgang, 48 V, 6.3 A
DC-Eingangsspannung, min.: 50.4
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
Höhe: 40
Nominelle DC-Eingangsspannung: 72
Tiefe: 216
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Breite: 96.5
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 4
DC-Eingangsspannung, max.: 93.6
DC/DC-Wandlermontage: Panel
DC/DC-Wandler: Gehäust
Ausgangsregelung: -
Zulassungen des Netzteils: Bahnanwendungen
Produktpalette: RSD-300 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 48
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 6.3
Eingangsverhältnis: 2:1
Ausgangsleistung, max.: 302
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
товару немає в наявності
RSD-300F-48 Виробник : MEAN WELL RSD-300-spec.pdf DC/DC, 302.4W, Вхід: 50.4-93.6VDC, Вихід: 48V/6.3А, ізоляція 4000VDC, розміри 216x97x40мм, -40...+55 C Група товару: DC-DC-перетворювачі в захисному корпусі для монтажу на шасі Од. вим: шт
RSD-300F-48 Виробник : MEAN WELL RSD-300-spec.pdf DC/DC, 302.4W, Вхід: 50.4-93.6VDC, Вихід: 48V/6.3А, ізоляція 4000VDC, розміри 216x97x40мм, -40...+55 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт