RSD-60H-12
RSD-60H-12 MEAN WELL USA Inc.
RSD-60-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 12V 60W
Packaging: Box
Power (Watts): 60W
Size / Dimension: 5.04" L x 2.36" W x 0.98" H (128.0mm x 60.0mm x 25.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CE
Efficiency: 92.5%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Input (Min): 40V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
на замовлення 403 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - RSD-60H-12 - Isolierter DC/DC-Wandler, Chassismontage, Bahnanwendungen, Gehäust, 4:1, 60 W, 1 Ausgang, 12 V, tariffCode: 85044095, DC-Eingangsspannung, min.: 40V, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Höhe: 25mm, Nominelle DC-Eingangsspannung: 110V, Tiefe: 128mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, isCanonical: Y, Breite: 60mm, usEccn: EAR99, DC/DC-Wandlerausgang: Fest, Isolationsspannung: 4kV, DC-Eingangsspannung, max.: 160V, DC/DC-Wandlermontage: Panel, euEccn: NLR, DC/DC-Wandler: Gehäust, Ausgangsregelung: -, Produktpalette: RSD-60 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12V, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 5A, Eingangsverhältnis: 4:1, Anwendungen für das Netzteil: Bahnanwendungen, Ausgangsleistung, max.: 60W, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSD-60H-12 RSD-60H-12 Виробник : MEAN WELL 2547996.pdf Description: MEAN WELL - RSD-60H-12 - Isolierter DC/DC-Wandler, Chassismontage, Bahnanwendungen, Gehäust, 4:1, 60 W, 1 Ausgang, 12 V
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 40V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 25mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 110V
Tiefe: 128mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
Breite: 60mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 4kV
DC-Eingangsspannung, max.: 160V
DC/DC-Wandlermontage: Panel
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: Gehäust
Ausgangsregelung: -
Produktpalette: RSD-60 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 5A
Eingangsverhältnis: 4:1
Anwendungen für das Netzteil: Bahnanwendungen
Ausgangsleistung, max.: 60W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 92 шт:
Кількість Ціна
RSD-60H-12 RSD-60H-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsd60spec.pdf Module DC-DC 110VIN 1-OUT 12V 5A 60W 5-Pin
на замовлення 5 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
товару немає в наявності
RSD-60H-12 RSD-60H-12 Виробник : MEAN WELL RSD-60-spec.pdf DC/DC, 60W, Вхід: 40-160VDC, Вихід: 12V/5А, ізоляція 4000VDC, розміри 128х60х25мм, -40...+55 C Група товару: DC-DC-перетворювачі в захисному корпусі для монтажу на шасі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
RSD-60H-12 RSD-60H-12 Виробник : MEAN WELL RSD-60-spec.pdf DC/DC, 60W, Вхід: 40-160VDC, Вихід: 12V/5А, ізоляція 4000VDC, розміри 128х60х25мм, -40...+55 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
RSD-60H-12 Виробник : Mean Well RSD-60-spec.pdf DC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 12, Розм = 128 х 60 х 25 мм, Uвх (max), В = 160, Uвх (min), В = 40, ККД, % = 92,5, Р, Вт = 60, Тексп, °C = -40...+70, Iвих1, А = 5, Uізол., В = 4 000,... Група товару: Джерела живлення Корпус: DIP Од. вим
кількість в упаковці: 48 шт
RSD-60H-12 RSD-60H-12 Виробник : MEAN WELL RSD-60-spec.pdf DC/DC Converters - Chassis Mount 60W 40-160Vin 12Vout 5A Railway
RSD-60H-12 RSD-60H-12 Виробник : MEAN WELL RSD-60-spec.pdf Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 60W; Uin: 40÷160VDC; Uout: 12VDC; Iout: 5A; RSD
Type of converter: DC/DC
Power: 60W
Input voltage: 40...160V DC
Output voltage: 12V DC
Output current: 5A
Manufacturer series: RSD
Body dimensions: 128x60x25mm
Efficiency: 92.5%
Operating temperature: -40...70°C
Insulation voltage: 4kV DC