RSD-60H-24
RSD-60-spec.pdf
Код товару: 178941
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSD-60H-24 RSD-60H-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSD-60-spec.pdf Description: DC/DC CONVERTER 24V 60W
Packaging: Box
Power (Watts): 60W
Size / Dimension: 5.04" L x 2.36" W x 0.98" H (128.0mm x 60.0mm x 25.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CE
Efficiency: 91.5%
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Input (Min): 40V
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
на замовлення 438 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RSD-60H-24 RSD-60H-24 Виробник : MEAN WELL 2547996.pdf Description: MEAN WELL - RSD-60H-24 - Isolierter DC/DC-Wandler, Chassismontage, Bahnanwendungen, Gehäust, 4:1, 60 W, 1 Ausgang, 24 V
tariffCode: 85044095
DC-Eingangsspannung, min.: 40V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Höhe: 25mm
Nominelle DC-Eingangsspannung: 110V
Tiefe: 128mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
Breite: 60mm
usEccn: EAR99
DC/DC-Wandlerausgang: Fest
Isolationsspannung: 4kV
DC-Eingangsspannung, max.: 160V
DC/DC-Wandlermontage: Panel
euEccn: NLR
DC/DC-Wandler: Gehäust
Ausgangsregelung: -
Produktpalette: RSD-60 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 24V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 2.5A
Eingangsverhältnis: 4:1
Anwendungen für das Netzteil: Bahnanwendungen
Ausgangsleistung, max.: 60W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 20 шт:
Кількість Ціна
RSD-60H-24 RSD-60H-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsd60spec.pdf Module DC-DC 110VIN 1-OUT 24V 2.5A 60W 5-Pin
на замовлення 91 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
RSD-60H-24 RSD-60H-24 Виробник : MEAN WELL RSD-60-spec.pdf DC/DC, 60W, Вхід: 40-160VDC, Вихід: 24V/2.5А, ізоляція 4000VDC, розміри 128х60х25мм, -40...+55 C Група товару: DC-DC-перетворювачі в захисному корпусі для монтажу на шасі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
RSD-60H-24 RSD-60H-24 Виробник : MEAN WELL RSD-60-spec.pdf DC/DC, 60W, Вхід: 40-160VDC, Вихід: 24V/2.5А, ізоляція 4000VDC, розміри 128х60х25мм, -40...+55 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
RSD-60H-24 RSD-60H-24 Виробник : MEAN WELL RSD-60-spec.pdf DC/DC Converters - Chassis Mount 60W 40-160Vin 24Vout 2.5A Railway