RSD-60H-3.3
RSD-60H-3.3 MEAN WELL USA Inc.
RSD-60-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 40W
Packaging: Box
Power (Watts): 40W
Size / Dimension: 5.04" L x 2.36" W x 0.98" H (128.0mm x 60.0mm x 25.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Railway
Voltage - Input (Max): 160V
Approval Agency: CE
Efficiency: 87.5%
Current - Output (Max): 12A
Voltage - Input (Min): 40V
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER 3.3V 40W, Packaging: Box, Power (Watts): 40W, Size / Dimension: 5.04" L x 2.36" W x 0.98" H (128.0mm x 60.0mm x 25.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Railway, Voltage - Input (Max): 160V, Approval Agency: CE, Efficiency: 87.5%, Current - Output (Max): 12A, Voltage - Input (Min): 40V, Voltage - Output 1: 3.3V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV.
Інші пропозиції RSD-60H-3.3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSD-60H-3.3 RSD-60H-3.3 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsd60spec.pdf Module DC-DC 110VIN 1-OUT 3.3V 12A 39.6W 5-Pin
товару немає в наявності
товару немає в наявності
RSD-60H-3.3 RSD-60H-3.3 Виробник : MEAN WELL RSD-60-spec.pdf DC/DC Converters - Chassis Mount 39.6W 40-160Vin 3.3V 12A Railway