Продукція > BOURNS > RSN-250-100B
RSN-250-100B
RSN-250-100B Bourns
rsn.pdf
Виробник: Bourns
Planar Resistors - Chassis Mount RSN-250 100mV 0.1%
на замовлення 47 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SHUNT CHAS 250A 100MV 0.1%, Packaging: Box, Tolerance: ±0.1%, Features: Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 6.000" L x 1.250" W (152.40mm x 31.75mm), Composition: Metal Element, Mounting Feature: Flanges, Height - Seated (Max): 1.630" (41.40mm), Resistance: 400 µOhms, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C.
Інші пропозиції RSN-250-100B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSN-250-100B RSN-250-100B Виробник : Bourns Inc. rsn.pdf?sfvrsn=d62223f6_5 Description: RES SHUNT CHAS 250A 100MV 0.1%
Packaging: Box
Tolerance: ±0.1%
Features: Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 6.000" L x 1.250" W (152.40mm x 31.75mm)
Composition: Metal Element
Mounting Feature: Flanges
Height - Seated (Max): 1.630" (41.40mm)
Resistance: 400 µOhms
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C