Продукція > BOURNS INC. > RSN-500-100B-S
RSN-500-100B-S
RSN-500-100B-S Bourns Inc.
rsn.pdf?sfvrsn=d62223f6_4
Виробник: Bourns Inc.
Description: RES SHUNT CHAS 200 UOHMS 500A
Packaging: Box
Tolerance: ±0.1%
Features: Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 6.000" L x 1.250" W (152.40mm x 31.75mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: 30°C ~ 70°C
Mounting Feature: Flanges
Height - Seated (Max): 1.380" (35.05mm)
Resistance: 200 µOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SHUNT CHAS 200 UOHMS 500A, Packaging: Box, Tolerance: ±0.1%, Features: Current Sense, Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 6.000" L x 1.250" W (152.40mm x 31.75mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: 30°C ~ 70°C, Mounting Feature: Flanges, Height - Seated (Max): 1.380" (35.05mm), Resistance: 200 µOhms.