RSP-100-15
RSP-100-15 MEAN WELL
MWEC-S-A0016809676-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - RSP-100-15 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 100.5 W, 15 VDC, 6.7 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 264V
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC
Produktpalette: RSP-100 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 15VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 85V
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 6.7A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 100.5W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 21 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - RSP-100-15 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 100.5 W, 15 VDC, 6.7 A, tariffCode: 85044095, AC-Eingangsspannung, max.: 264V, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest, Produktpalette: RSP-100 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 15VDC, productTraceability: No, AC-Eingangsspannung, min.: 85V, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 6.7A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, Ausgangsleistung, max.: 100.5W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSP-100-15 RSP-100-15 Виробник : MEAN WELL RSP-100-SPEC.PDF Switching Power Supplies 100.5W 15V 6.7A Power Supply W/PFC
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RSP-100-15 RSP-100-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsp-100-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 6.7A 100.5W 9-Pin
на замовлення 12 шт:
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
RSP-100-15 RSP-100-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSP-100-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 101W
Packaging: Box
Power (Watts): 101W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Size / Dimension: 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 6.7 A