RSP-100-27
RSP-100-27 MEAN WELL
2547986.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - RSP-100-27 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 102.6 W, 27 VDC, 3.8 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 264V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest
Produktpalette: RSP-100 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 27VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 85V
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 3.8A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 102.6W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - RSP-100-27 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 102.6 W, 27 VDC, 3.8 A, tariffCode: 85044095, AC-Eingangsspannung, max.: 264V, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest, Produktpalette: RSP-100 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 27VDC, productTraceability: No, AC-Eingangsspannung, min.: 85V, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 3.8A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, Ausgangsleistung, max.: 102.6W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSP-100-27 RSP-100-27 Виробник : MEAN WELL RSP-100-SPEC.PDF Switching Power Supplies 102.6W 27V 3.8A Power Supply W/PFC
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RSP-100-27 RSP-100-27 Виробник : MEAN WELL rsp-100-spec.pdf AC/DC, 102.6W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 27V/3.8А, розміри 179х99х30 мм, -30...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
RSP-100-27 RSP-100-27 Виробник : MEAN WELL rsp-100-spec.pdf AC/DC, 102.6W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 27V/3.8А, розміри 179х99х30 мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
RSP-100-27 RSP-100-27 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSP-100-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 27V 103W
Packaging: Box
Power (Watts): 103W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Size / Dimension: 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 27V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 3.8 A
на замовлення 25 шт:
RSP-100-27 RSP-100-27 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsp-100-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 27V 3.8A 102.6W 9-Pin
на замовлення 14 шт:
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності