RSP-100-48
RSP-100-48 MEAN WELL
RSP_100_SPEC-1291625.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 100.8W 48V 2.1A Power Supply W/PFC
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 101W, Power (Watts): 101W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 88%, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 2.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSP-100-48 RSP-100-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsp-100-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 2.1A 100.8W 9-Pin
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
RSP-100-48 RSP-100-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsp-100-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 2.1A 100.8W 9-Pin
на замовлення 19 шт:
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
RSP-100-48 RSP-100-48 Виробник : MEAN WELL rsp-100-spec.pdf AC/DC, 100.8W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 48V/2.1А, розміри 179х99х30 мм, -30...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
RSP-100-48 RSP-100-48 Виробник : MEAN WELL rsp-100-spec.pdf AC/DC, 100.8W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 48V/2.1А, розміри 179х99х30 мм, -30...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
RSP-100-48 RSP-100-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSP-100-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 101W
Power (Watts): 101W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 2.1 A