RSP-100-7.5
RSP-100-7.5 MEAN WELL USA Inc.
RSP-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 7.5V 101W
Power (Watts): 101W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 7.05" L x 3.90" W x 1.18" H (179.0mm x 99.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 7.5V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 13.5 A
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Description: MEAN WELL - RSP-100-7.5 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 101.25 W, 7.5 VDC, 13.5 A, tariffCode: 85044095, AC-Eingangsspannung, max.: 264V, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest, Produktpalette: RSP-100 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 7.5VDC, productTraceability: No, AC-Eingangsspannung, min.: 85V, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 13.5A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, Ausgangsleistung, max.: 101.25W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSP-100-7.5 RSP-100-7.5 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsp-100-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 7.5V 13.5A 101.25W 9-Pin
на замовлення 10 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
RSP-100-7.5 RSP-100-7.5 Виробник : MEAN WELL RSP_100_SPEC-1291625.pdf Switching Power Supplies 101.25W 7.5V 13.5A Power Supply W/PFC
на замовлення 21 шт:
на замовлення 48 шт:
Мінімальне замовлення: 4
RSP-100-7.5 RSP-100-7.5 Виробник : MEAN WELL 2547986.pdf Description: MEAN WELL - RSP-100-7.5 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 101.25 W, 7.5 VDC, 13.5 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 264V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 85V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest
Produktpalette: RSP-100 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 7.5VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 85V
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 13.5A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 101.25W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 5 шт: