RSP-1000-15
RSP-1000-15 MEAN WELL
RSP_1000_SPEC.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount 750W 15V 50A W/PFC
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; for building in,modular; 750W; 15VDC, Power: 0.75kW, Output voltage: 15V DC, Output current: 50A, Manufacturer series: RSP-1000, Body dimensions: 295x127x41mm, Efficiency: 85%, Operating temperature: -20...60°C, Number of outputs: 1, Caution!: rated parameters obtained at full load, Electrical connection: terminal block, Type of power supply: switching, Output voltage range: 13.5...16.5V DC, Supply voltage: 90...264V AC; 127...370V DC, Additional functions: active PFC; parallel function, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Kind of power supply: for building in; modular.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSP-1000-15 RSP-1000-15 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSP-1000-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 750W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 750W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Size / Dimension: 11.61" L x 5.00" W x 1.61" H (295.0mm x 127.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 60°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 50 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Box
Power (Watts): 750W
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 50 A
на замовлення 3 шт:
RSP-1000-15 RSP-1000-15 Виробник : MEAN WELL 2724890.pdf Description: MEAN WELL - RSP-1000-15 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 750 W, 15 VDC, 50 A
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -888A
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -888V
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -888V
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -888A
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 15VDC
productTraceability: No
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 50A
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 750W
на замовлення 1 шт:
RSP-1000-15 RSP-1000-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsp1000spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 50A 750W 15-Pin
на замовлення 1 шт:
товару немає в наявності
RSP-1000-15 RSP-1000-15 Виробник : MEAN WELL RSP-1000-spec.pdf AC/DC, 750W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 15V/50A, розміри 295х127х41мм, -20...+60 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
товару немає в наявності
RSP-1000-15 RSP-1000-15 Виробник : MEAN WELL RSP-1000-spec.pdf AC/DC, 750W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 15V/50A, розміри 295х127х41мм, -20...+60 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 750W; 15VDC
Power: 0.75kW
Output voltage: 15V DC
Output current: 50A
Manufacturer series: RSP-1000
Body dimensions: 295x127x41mm
Efficiency: 85%
Operating temperature: -20...60°C