RSP-150-3.3
RSP-150-3.3 MEAN WELL
RSP-150-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount 99W 3.3V 30A Power Supply w/PFC
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 99W, Packaging: Box, Power (Watts): 99W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input, Size / Dimension: 7.83" L x 3.90" W x 1.18" H (199.0mm x 99.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 81.5%, Voltage - Output 1: 3.3V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 30 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSP-150-3.3 RSP-150-3.3 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSP-150-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 99W
Packaging: Box
Power (Watts): 99W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Universal Input
Size / Dimension: 7.83" L x 3.90" W x 1.18" H (199.0mm x 99.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 81.5%
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 30 A
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RSP-150-3.3 RSP-150-3.3 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsp-150-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 3.3V 30A 99W 9-Pin