RSP-1500-15
RSP-1500-15 MEAN WELL USA Inc.
RSP-1500-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 15V 1500W
Power (Watts): 1500W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 10.94" L x 5.00" W x 3.29" H (278.0mm x 127.0mm x 83.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 100 A
на замовлення 33 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 1500W, Power (Watts): 1500W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 10.94" L x 5.00" W x 3.29" H (278.0mm x 127.0mm x 83.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, TUV, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 100 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSP-1500-15 RSP-1500-15 Виробник : MEAN WELL RSP_1500_SPEC.PDF Power Supplies - Chassis Mount 1500W 15V 100A
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RSP-1500-15 RSP-1500-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsp-1500-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 100A 1500W 17-Pin
на замовлення 2 шт:
товару немає в наявності