RSP-200-12
RSP-200-12 MeanWell
rsp-200-spec.pdf
Код товару: 167818
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: MeanWell
Тип: Блок живлення в металевому корпусі, що вбудовується
Uвх.: 88...264 VAC
Uвих., V: 12 V
Iвих., A: 16,7 A
Pмакс., W: 200 W
Габарити: 215x115x30 mm
ККД і робоча температура: 89%, -30...70°C
Ціна
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 200.4W; 12VDC
Operating temperature: -30...70°C
Manufacturer series: RSP-200
Kind of power supply: for building in; modular
Related items: MHS012
Type of power supply: switching
Output current: 16.7A
Output voltage: 12V DC
Body dimensions: 215x115x30mm
Number of outputs: 1
Output voltage range: 10...13.2V DC
Efficiency: 89%
Supply voltage: 88...264V AC; 124...370V DC
Power: 200.4W
Kind of case: 207B
Additional functions: active PFC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
на замовлення 155 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RSP-200-12 RSP-200-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSP-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 200W
Power (Watts): 200W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 16.7 A
на замовлення 62 шт:
RSP-200-12 RSP-200-12 Виробник : MEAN WELL RSP-200-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 200.4W 12V 16.7A PS W/PFC Function
на замовлення 855 шт:
RSP-200-12 RSP-200-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsp-200-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 16.7A 200.4W 9-Pin
на замовлення 167 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 72 шт:
Мінімальне замовлення: 3
RSP-200-12 RSP-200-12 Виробник : MEAN WELL 2547988.pdf Description: MEAN WELL - RSP-200-12 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 200.4 W, 12 VDC, 16.7 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 264V
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 88V AC bis 264V AC
Produktpalette: RSP-200 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 12VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 88V
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 16.7A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 200.4W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 56 шт:
товару немає в наявності
RSP-200-12 RSP-200-12 Виробник : MEAN WELL rsp-200-spec.pdf AC/DC, 200.4W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 12V/16.7А, розміри 215х115х30 мм, -30...+70 С Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
RSP-200-12 RSP-200-12 Виробник : MEAN WELL rsp-200-spec.pdf AC/DC, 200.4W, Вхід: 85-264VAC/120-370VDC, Вихід: 12V/16.7А, розміри 215х115х30 мм, -30...+70 С Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт