Продукція > MEAN WELL > RSP-200-13.5
RSP-200-13.5
RSP-200-13.5 MEAN WELL
RSP-200-SPEC.PDF Mean_Well_Industrial-Catalog.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 201.15W; 14.9A
Operating temperature: -30...70°C
Manufacturer series: RSP-200
Kind of power supply: for building in; modular
Related items: MHS012
Caution!: rated parameters obtained at full load
Electrical connection: terminal block
Type of power supply: switching
Output current: 14.9A
Output voltage: 13.5V DC
Body dimensions: 215x115x30mm
Number of outputs: 1
Output voltage range: 12...15V DC
Efficiency: 89%
Supply voltage: 88...264V AC; 124...370V DC
Power: 201.15W
Kind of case: 207B
Additional functions: active PFC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
на замовлення 67 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; for building in,modular; 201.15W; 14.9A, Operating temperature: -30...70°C, Manufacturer series: RSP-200, Kind of power supply: for building in; modular, Related items: MHS012, Caution!: rated parameters obtained at full load, Electrical connection: terminal block, Type of power supply: switching, Output current: 14.9A, Output voltage: 13.5V DC, Body dimensions: 215x115x30mm, Number of outputs: 1, Output voltage range: 12...15V DC, Efficiency: 89%, Supply voltage: 88...264V AC; 124...370V DC, Power: 201.15W, Kind of case: 207B, Additional functions: active PFC, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSP-200-13.5 RSP-200-13.5 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSP-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 13.5V 201W
Packaging: Box
Power (Watts): 201W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 13.5V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 14.9 A
на замовлення 167 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
RSP-200-13.5 RSP-200-13.5 Виробник : MEAN WELL RSP-200-spec.pdf Switching Power Supplies 201.15W 13.5V 14.9A PS W/PFC Function
на замовлення 24 шт:
RSP-200-13.5 RSP-200-13.5 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsp-200-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 13.5V 14.9A 201.15W 9-Pin
на замовлення 14 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
RSP-200-13.5 RSP-200-13.5 Виробник : MEAN WELL rsp-200-spec.pdf AC/DC, 201.15W, Вхід: 88-264VAC/124-370VDC, Вихід: 13.5V/14.9A, розміри 215х115х30мм, -30...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
RSP-200-13.5 RSP-200-13.5 Виробник : MEAN WELL rsp-200-spec.pdf AC/DC, 201.15W, Вхід: 88-264VAC/124-370VDC, Вихід: 13.5V/14.9A, розміри 215х115х30мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт