RSP-200-2.5
RSP-200-2.5 MEAN WELL
RSP-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Power Supplies - Chassis Mount 100W 2.5V 40A PS W/P
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 2.5V 100W, Packaging: Box, Power (Watts): 100W, Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input, Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Efficiency: 79.5%, Voltage - Output 1: 2.5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 40 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSP-200-2.5 RSP-200-2.5 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSP-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 2.5V 100W
Packaging: Box
Power (Watts): 100W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 79.5%
Voltage - Output 1: 2.5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 40 A