RSP-200-3.3
RSP-200-3.3 MEAN WELL USA Inc.
RSP-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 132W
Power (Watts): 132W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 81.5%
Voltage - Output 1: 3.3V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 40 A
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; for building in,modular; 132W; 3.3VDC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for building in; modular, Power: 132W, Output voltage: 3.3V DC, Output current: 40A, Number of outputs: 1, Body dimensions: 215x115x30mm, Manufacturer series: RSP-200, Operating temperature: -30...70°C, Electrical connection: terminal block, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Efficiency: 81.5%, Kind of case: 207B, Additional functions: active PFC, Supply voltage: 88...264V AC; 124...370V DC, Caution!: rated parameters obtained at full load, Output voltage range: 2.97...3.8V DC, Related items: MHS012.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSP-200-3.3 RSP-200-3.3 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSP-200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 132W
Packaging: Box
Power (Watts): 132W
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 81.5%
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 40 A
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
RSP-200-3.3 RSP-200-3.3 Виробник : MEAN WELL RSP-200-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 132W 3.3V 40A PS W/P
на замовлення 24 шт:
RSP-200-3.3 RSP-200-3.3 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsp-200-spec.pdfpdfjs.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 3.3V 40A 132W 9-Pin
на замовлення 8 шт:
Мінімальне замовлення: 4
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 132W; 3.3VDC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for building in; modular
Power: 132W
Output voltage: 3.3V DC
Output current: 40A
Body dimensions: 215x115x30mm
Manufacturer series: RSP-200
Operating temperature: -30...70°C
Electrical connection: terminal block
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Efficiency: 81.5%