Продукція > MEAN WELL > RSP-320-13.5
RSP-320-13.5
RSP-320-13.5 MEAN WELL
Mean_Well_Industrial-Catalog.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 321.3W; 23.8A
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Kind of power supply: for building in; modular
Related items: MHS012
Caution!: rated parameters obtained at full load
Manufacturer series: RSP-320
Type of power supply: switching
Electrical connection: terminal block
Operating temperature: -30...70°C
Output current: 23.8A
Body dimensions: 215x115x30mm
Number of outputs: 1
Output voltage range: 12...15V DC
Output voltage: 13.5V DC
Efficiency: 88%
Supply voltage: 88...264V AC; 124...370V DC
Power: 321.3W
Kind of case: 207A
Additional functions: active PFC
на замовлення 111 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - RSP-320-13.5 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 321.3 W, 13.5 VDC, 23.8 A, tariffCode: 85044095, AC-Eingangsspannung, max.: 264V, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, AC-Eingangsspannung: 88V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest, Produktpalette: RSP-320 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 13.5VDC, productTraceability: No, AC-Eingangsspannung, min.: 88V, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 23.8A, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, Ausgangsleistung, max.: 321.3W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSP-320-13.5 RSP-320-13.5 Виробник : MEAN WELL RSP-320-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 321.3W 13.5V 23.8A W/ PFC
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RSP-320-13.5 RSP-320-13.5 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSP-320-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 13.5V 321W
Packaging: Box
Power (Watts): 321W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 13.5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 23.8 A
на замовлення 42 шт:
RSP-320-13.5 RSP-320-13.5 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsp320spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 13.5V 23.8A 321.3W 9-Pin
на замовлення 68 шт:
Мінімальне замовлення: 3
RSP-320-13.5 RSP-320-13.5 Виробник : MEAN WELL 3540180.pdf Description: MEAN WELL - RSP-320-13.5 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 321.3 W, 13.5 VDC, 23.8 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 264V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 88V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest
Produktpalette: RSP-320 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 13.5VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 88V
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 23.8A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 321.3W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 17 шт: