RSP-320-2.5
RSP-320-2.5 MEAN WELL USA Inc.
RSP-320-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 2.5V 150W
Packaging: Box
Power (Watts): 150W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 75.5%
Voltage - Output 1: 2.5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 60 A
на замовлення 54 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; for building in,modular; 150W; 2.5VDC, Type of power supply: switching, Kind of power supply: for building in; modular, Power: 150W, Output voltage: 2.5V DC, Output current: 60A, Number of outputs: 1, Body dimensions: 215x115x30mm, Manufacturer series: RSP-320, Operating temperature: -30...70°C, Electrical connection: terminal block, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP, Efficiency: 75.5%, Kind of case: 207A, Additional functions: active PFC, Supply voltage: 88...264V AC; 124...370V DC, Caution!: rated parameters obtained at full load, Related items: MHS012, Output voltage range: 2.35...2.85V DC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 150W; 2.5VDC
Type of power supply: switching
Kind of power supply: for building in; modular
Power: 150W
Output voltage: 2.5V DC
Output current: 60A
Number of outputs: 1
Body dimensions: 215x115x30mm
Manufacturer series: RSP-320
Operating temperature: -30...70°C
Electrical connection: terminal block
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Efficiency: 75.5%
Kind of case: 207A
Related items: MHS012
Output voltage range: 2.35...2.85V DC
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RSP-320-2.5 RSP-320-2.5 Виробник : MEAN WELL RSP-320-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 150W 2.5V 60A Power Supply W/PFC
на замовлення 16 шт:
RSP-320-2.5 RSP-320-2.5 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsp320spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 2.5V 60A 150W 9-Pin
на замовлення 29 шт:
Мінімальне замовлення: 3