RSP-320-48
RSP-320-spec.pdf
Код товару: 183454
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC блоки живлення що вбудовуються
Ціна
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 321.6W; 48VDC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP
Kind of power supply: for building in; modular
Related items: MHS012
Caution!: rated parameters obtained at full load
Manufacturer series: RSP-320
Type of power supply: switching
Electrical connection: terminal block
Operating temperature: -30...70°C
Output current: 6.7A
Body dimensions: 215x115x30mm
Number of outputs: 1
Output voltage range: 41...56V DC
Output voltage: 48V DC
Efficiency: 90%
Supply voltage: 88...264V AC; 124...370V DC
Power: 321.6W
Kind of case: 207A
Additional functions: active PFC
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
RSP-320-48 RSP-320-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. RSP-320-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 48V 322W
Packaging: Box
Power (Watts): 322W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 6.7 A
на замовлення 498 шт:
Кількість Ціна
RSP-320-48 RSP-320-48 Виробник : MEAN WELL RSP-320-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 321.6W 48V 6.7A W/ PFC
на замовлення 334 шт:
RSP-320-48 RSP-320-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsp320spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 6.7A 321.6W 9-Pin
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 311 шт:
на замовлення 237 шт:
Мінімальне замовлення: 3
RSP-320-48 RSP-320-48 Виробник : MEAN WELL RSP-320-spec.pdf Description: MEAN WELL - RSP-320-48 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 321.6 W, 48 VDC, 6.7 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 264V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -
usEccn: EAR99
AC-Eingangsspannung: 88V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest
Produktpalette: RSP-320 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 48VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 88V
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 6.7A
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 321.6W
Ausgangsstrom - Ausgang 4: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 5 шт:
на замовлення 311 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
RSP-320-48 RSP-320-48 Виробник : MEAN WELL RSP-320-spec.pdf AC/DC, 321.6W, Вхід: 88-264VAC/124-370VDC, Вихід: 48V/6.7A, розміри 215х115х30мм, -30...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
RSP-320-48 RSP-320-48 Виробник : MEAN WELL RSP-320-spec.pdf AC/DC, 321.6W, Вхід: 88-264VAC/124-370VDC, Вихід: 48V/6.7A, розміри 215х115х30мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт