RSP-320-7.5
RSP-320-7.5 MEAN WELL USA Inc.
RSP-320-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 7.5V 300W
Packaging: Box
Power (Watts): 300W
Features: Adjustable Output, PFC, Universal Input
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 88 ~ 264 VAC, 124 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Efficiency: 88%
Voltage - Output 1: 7.5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 40 A
на замовлення 249 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MEAN WELL - RSP-320-7.5 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 300 W, 7.5 VDC, 40 A, tariffCode: 85044095, AC-Eingangsspannung, max.: 264V, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -888A, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung - Ausgang 4: -888V, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -888V, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -888A, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 7.5VDC, productTraceability: No, AC-Eingangsspannung, min.: 88V, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -888V, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 40A, Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge, Ausgangsleistung, max.: 300W, Ausgangsstrom - Ausgang 4: -888A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSP-320-7.5 RSP-320-7.5 Виробник : MEAN WELL 3540180.pdf Description: MEAN WELL - RSP-320-7.5 - AC/DC-Netzteil mit Gehäuse, ITE, 1 Ausgänge, 300 W, 7.5 VDC, 40 A
tariffCode: 85044095
AC-Eingangsspannung, max.: 264V
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -888A
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung - Ausgang 4: -888V
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -888V
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -888A
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 7.5VDC
productTraceability: No
AC-Eingangsspannung, min.: 88V
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 40A
Anzahl der Ausgänge: 1Ausgänge
Ausgangsleistung, max.: 300W
на замовлення 15 шт:
Кількість Ціна
RSP-320-7.5 RSP-320-7.5 Виробник : Mean-Well USA, Inc. rsp320spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 7.5V 40A 300W 9-Pin
на замовлення 11 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
RSP-320-7.5 RSP-320-7.5 Виробник : MEAN WELL RSP-320-spec.pdf AC/DC, 320W, Вхід: 88-264VAC/124-370VDC, Вихід: 7.5V/40A, розміри 215х115х30мм, -30...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
RSP-320-7.5 RSP-320-7.5 Виробник : MEAN WELL RSP-320-spec.pdf AC/DC, 320W, Вхід: 88-264VAC/124-370VDC, Вихід: 7.5V/40A, розміри 215х115х30мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
RSP-320-7.5 RSP-320-7.5 Виробник : MEAN WELL RSP-320-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 300W 7.5V 40A Power Supply W/PFC