RSS33K9JTB
RSS33K9JTB TE Connectivity / Holsworthy
ENG_DS_1773273_A.pdf
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Metal Oxide Resistors RSS3 3K9 5% AMMO PK
на замовлення 2682 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 3.9K OHM 5% 3W AXIAL, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 3.9 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSS33K9JTB Виробник : TE Connectivity Passive Product product-3-1624246-3.datasheet.pdf Description: RES 3.9K OHM 5% 3W AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 3.9 kOhms
Кількість Ціна
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Oxide Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 3.9 kOhms