RSS3W33KJTB TE Connectivity Passive Product
product-2-1624246-7.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 33K OHM 5% 3W AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" H (5.00mm x 15.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 33 kOhms
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 33K OHM 5% 3W AXIAL, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.197" Dia x 0.591" H (5.00mm x 15.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 33 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RSS3W33KJTB Виробник : TE Connectivity Passive Product product-2-1624246-7.datasheet.pdf Description: RES 33K OHM 5% 3W AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Axial
Composition: Metal Oxide Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 33 kOhms