RSS5W390RJTR TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773273&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 390 OHM 5% 5W AXIAL
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.945" L (8.50mm x 24.00mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 390 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 390 OHM 5% 5W AXIAL, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, High Voltage, Pulse Withstanding, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.945" L (8.50mm x 24.00mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 390 Ohms.