Продукція > YAGEO > RT0201BRD074K53L
RT0201BRD074K53L
RT0201BRD074K53L YAGEO
PYU-RT_1-TO-0-01_ROHS_L
Виробник: YAGEO
Description: RES 4.53K OHM 0.1% 1/20W 0201
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm)
Resistance: 4.53 kOhms
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 4.53K OHM 0.1% 1/20W 0201, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±0.1%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.010" (0.26mm), Resistance: 4.53 kOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT0201BRD074K53L RT0201BRD074K53L Виробник : YAGEO PYU-RT_1-TO-0-01_ROHS_L Description: RES 4.53K OHM 0.1% 1/20W 0201
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0201
Resistance: 4.53 kOhms