Продукція > LEAGUER > RT11A682M1325
RT11A682M1325 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
6800uF 10V 12.5x25mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=5mm   RT11A682M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor KE6800/10/13x25t
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 185 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
6800uF 10V 12.5x25mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=5mm   RT11A682M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor KE6800/10/13x25t, кількість в упаковці: 100 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11A682M1325 Виробник : LEAGUER 6800uF 10V 12.5x25mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=5mm   RT11A682M1325 LEAGUER Electrolytic capacitor KE6800/10/13x25t