Продукція > LEAGUER > RT11C101M0511F
RT11C101M0511F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
100uF 16V 5x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 2.0mm RT11C101M0511F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 100/16/5x11tA
кількість в упаковці: 2000 шт
на замовлення 12890 шт:
Написати відгук
100uF 16V 5x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 2.0mm RT11C101M0511F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 100/16/5x11tA, кількість в упаковці: 2000 шт.