Продукція > LEAGUER > RT11C221M0611F-2.5
RT11C221M0611F-2.5 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
220uF 16V 6x11mm; radial type, operating. Temp. -40?105°C endurance 2000h at 85°C temp. pitch 2.5mm RT11C221M0611F-2.5 LEAGUER Electrolytic capacitor KE 220/16/6x11A25
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
220uF 16V 6x11mm; radial type, operating. Temp. -40?105°C endurance 2000h at 85°C temp. pitch 2.5mm RT11C221M0611F-2.5 LEAGUER Electrolytic capacitor KE 220/16/6x11A25, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11C221M0611F-2.5 Виробник : LEAGUER 220uF 16V 6x11mm; radial type, operating. Temp. -40?105°C endurance 2000h at 85°C temp. pitch 2.5mm RT11C221M0611F-2.5 LEAGUER Electrolytic capacitor KE 220/16/6x11A25