Продукція > LEAGUER > RT11C222M1020F
RT11C222M1020F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
2200uF 16V 12x20mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11C222M1020F LEAGUER Electrolytic capacitor KE2200/16/12x20tA
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 3645 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
2200uF 16V 12x20mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11C222M1020F LEAGUER Electrolytic capacitor KE2200/16/12x20tA, кількість в упаковці: 500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11C222M1020F Виробник : LEAGUER 2200uF 16V 12x20mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11C222M1020F LEAGUER Electrolytic capacitor KE2200/16/12x20tA