Продукція > LEAGUER > RT11C471M0812
RT11C471M0812 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
470uF 16V 8x12mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=3.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11C471M0812 LEAGUER Electrolytic capacitor K
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 299 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
470uF 16V 8x12mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=3.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11C471M0812 LEAGUER Electrolytic capacitor K, кількість в упаковці: 500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11C471M0812 Виробник : LEAGUER 470uF 16V 8x12mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=3.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11C471M0812 LEAGUER Electrolytic capacitor K
на замовлення 194500 шт:
Кількість Ціна