Продукція > LEAGUER > RT11E101M0611
RT11E101M0611 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
100uF 25V 6x11mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=2.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11E101M0611 LEAGUER Electrolytic capacitor K
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 232465 шт:
Написати відгук
100uF 25V 6x11mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=2.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11E101M0611 LEAGUER Electrolytic capacitor K, кількість в упаковці: 1000 шт.