Продукція > LEAGUER > RT11E101M0611F
RT11E101M0611F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
100uF 25V 6x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11E101M0611F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 100/25/6x11tA
кількість в упаковці: 1500 шт
на замовлення 860 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
100uF 25V 6x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11E101M0611F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 100/25/6x11tA, кількість в упаковці: 1500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11E101M0611F Виробник : LEAGUER 100uF 25V 6x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11E101M0611F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 100/25/6x11tA
Кількість Ціна