Продукція > LEAGUER > RT11E103M1640
RT11E103M1640 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
10000uF 25V 16x40mm operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11E103M1640 LEAGUER Electrolytic capacitor
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 3600 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
10000uF 25V 16x40mm operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11E103M1640 LEAGUER Electrolytic capacitor, кількість в упаковці: 50 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11E103M1640 Виробник : LEAGUER 10000uF 25V 16x40mm operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11E103M1640 LEAGUER Electrolytic capacitor
Кількість Ціна