Продукція > LEAGUER > RT11E221M0812F
RT11E221M0812F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
220uF 25V 8x12mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11E221M0812F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 220/25/8x12tA
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 589 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
220uF 25V 8x12mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11E221M0812F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 220/25/8x12tA, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11E221M0812F Виробник : LEAGUER 220uF 25V 8x12mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11E221M0812F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 220/25/8x12tA