Продукція > LEAGUER > RT11E471M0814F1
RT11E471M0814F1 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
470uF 25V 8x14mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11E471M0814F1 LEAGUER Electrolytic capacitor KE 470/25/8x14tA
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 12 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
470uF 25V 8x14mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11E471M0814F1 LEAGUER Electrolytic capacitor KE 470/25/8x14tA, кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11E471M0814F1 Виробник : LEAGUER 470uF 25V 8x14mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11E471M0814F1 LEAGUER Electrolytic capacitor KE 470/25/8x14tA