Продукція > LEAGUER > RT11H100M0511F
RT11H100M0511F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
10uF 50V 5x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11H100M0511F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 10/50/5x11tA
кількість в упаковці: 2000 шт
на замовлення 30 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
10uF 50V 5x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11H100M0511F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 10/50/5x11tA, кількість в упаковці: 2000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11H100M0511F Виробник : LEAGUER 10uF 50V 5x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11H100M0511F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 10/50/5x11tA
на замовлення 970 шт:
Кількість Ціна