Продукція > LEAGUER > RT11H101M0812F1
RT11H101M0812F1 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
100uF 50V 8x12mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11H101M0812F1 LEAGUER Electrolytic capacitor KE 100/50/8x12tA
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 10000 шт:
Написати відгук
100uF 50V 8x12mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11H101M0812F1 LEAGUER Electrolytic capacitor KE 100/50/8x12tA, кількість в упаковці: 1000 шт.