Продукція > LEAGUER > RT11H220M0511
RT11H220M0511 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
22uF 50V 5x11mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=2.0mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11H220M0511 LEAGUER Electrolytic capacitor KE
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 11850 шт:
Написати відгук
22uF 50V 5x11mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=2.0mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11H220M0511 LEAGUER Electrolytic capacitor KE, кількість в упаковці: 1000 шт.