Продукція > LEAGUER > RT11H2R2M0511
RT11H2R2M0511 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
2.2uF 50V 5x11mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, 2.0mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11H2R2M0511 LEAGUER Electrolytic capacitor KE
кількість в упаковці: 1000 шт
на замовлення 55 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
2.2uF 50V 5x11mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, 2.0mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11H2R2M0511 LEAGUER Electrolytic capacitor KE , кількість в упаковці: 1000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11H2R2M0511 Виробник : LEAGUER 2.2uF 50V 5x11mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, 2.0mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11H2R2M0511 LEAGUER Electrolytic capacitor KE