Продукція > LEAGUER > RT11H332M1835C1-3.0
RT11H332M1835C1-3.0 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
3300uF 50V 18x35mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm RT11H332M1835C1-3.0 LEAGUER Electrolytic capacitor KE3300/50/18x35tL30
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
3300uF 50V 18x35mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm RT11H332M1835C1-3.0 LEAGUER Electrolytic capacitor KE3300/50/18x35tL30, кількість в упаковці: 50 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11H332M1835C1-3.0 Виробник : LEAGUER 3300uF 50V 18x35mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm RT11H332M1835C1-3.0 LEAGUER Electrolytic capacitor KE3300/50/18x35tL30