Продукція > LEAGUER > RT11H472M2040
RT11H472M2040 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
4700uF 50V 20x40mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11H472M2040 LEAGUER Electrolytic capacitor
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 3800 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
4700uF 50V 20x40mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11H472M2040 LEAGUER Electrolytic capacitor , кількість в упаковці: 50 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11H472M2040 Виробник : LEAGUER 4700uF 50V 20x40mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=10mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11H472M2040 LEAGUER Electrolytic capacitor