Продукція > LEAGUER > RT11H4R7M0511F
RT11H4R7M0511F LEAGUER
Виробник: LEAGUER
4,7uF 50V 5x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11H4R7M0511F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 4.7/50/5x1tA
кількість в упаковці: 2000 шт
на замовлення 1890 шт:
Написати відгук
4,7uF 50V 5x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11H4R7M0511F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 4.7/50/5x1tA, кількість в упаковці: 2000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RT11H4R7M0511F Виробник : LEAGUER 4,7uF 50V 5x11mm; radial type, operating. temp. -55°C ~ 105°C endurance 2000h at 105°C temp. pitch 5.0mm RT11H4R7M0511F LEAGUER Electrolytic capacitor KE 4.7/50/5x1tA