Продукція > LEAGUER > RT11J102M1632
RT11J102M1632 LEAGUER
Виробник: LEAGUER
1000uF 63V 16x32mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11J102M1632 LEAGUER Electrolytic capacitor
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 1870 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
1000uF 63V 16x32mm, operating temp. -55C~+105C, load life min.2000h at 105°C temp,which is equiv.to 8000h at 85°C t=20%, p=7.5mm eqiv.LELON REA; SAMWHA SD; SAMYOUNG MHA; CAPXON GS, GR; JAMICON SK,TM; SAMXON GS RT11J102M1632 LEAGUER Electrolytic capacitor, кількість в упаковці: 100 шт.